Poctivé masáže do firiem: tip, ako si hýčkať zamestnancov

Čaká ich ťažký deň s povinnosťami vyše hlavy? Predstavte si, že dvihnete telefón a objednáte si masérov priamo do firmy pre vašich zamestnancov. Nereálne? Ale áno! Zoznámte sa s Poctivými masážami, ktoré sídlia v štyroch mestách na Slovensku.

Ak sa aj vo vašej firme sedí celé dni pred počítačom alebo vykonáva iná monotónna činnosť, zbystrite pozornosť. Objavili sme Poctivé masáže do firiem – špecializované na krátke masáže cez oblečenie.

Žiadne hladkanie, ale reálna pomoc

Krátke masáže sa vykonávajú na špeciálnych masážnych stoličkách, v sede a cez oblečenie. Cielenými hmatmi maséri odblokujú problematické miesta a klient sa tak postupne môže zbaviť problémov, ktoré ho trápili dlhší čas.

 „Či už sú to bolesti hlavy, stuhnutý krk a šija, tŕpnutie rúk, prípadne pichanie na hrudi. Stačí len, aby sa nám klient zveril, s čím má problém, a naši odborníci tomu masáž dôkladne prispôsobia“, vyjadrila sa autorka myšlienky, Iveta Hrabovská a dodala: „Ak príde za nami firma, v ktorej zamestnanci pracujú prevažne rukami a mávajú problémy s karpálnymi tunelmi, masáž orientujeme týmto smerom. Je to už na individuálnej dohode, ako masáže upravíme.“

V balíku služieb majú Poctivé masáže do firiem 15, 20, 30-minútové varianty, vykonávané na masérskych stoličkách. Takisto aj 60-minútové masáže, ktoré si zamestnanci môžu užiť na masérskom stole s pomocou voňavého masérskeho oleja.

Benefit pre zamestnancov

Predstavte si, že by ste svojim zamestnancom naordinovali povinnú prestávku, počas ktorej by sa poriadne zrelaxovali. Teraz je to viac než reálne, keďže Poctivé masáže do firiem boli vymyslené tak, aby sa dali čerpať zo sociálnych fondov. Majitelia firiem majú teda ďalší tip, ako dopriať úľavu svojim zamestnancom počas namáhavých dní.

10, 100 alebo 1000?

Masáže vieme vykonávať na pravidelnej báze alebo jednorázovo. Na počte zamestnancov pritom nezáleží. Či ich je 10, 100 alebo vyše 1000, vieme zabezpečiť dostatok masérov pre akúkoľvek firmu či akciu.

Po celom Slovensku

Poctivé masáže do firiem je síce žilinská firma, no svojich zákazníkov má na celom Slovensku.

„Centrály masérov máme v Žiline, Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach. Z týchto miest ich už potom vysielame do jednotlivých miest, kde firmy sídlia“, uviedla Iveta Hrabovská.

Poctivé masáže sú skvelé nielen do firiem, ale aj ako súčasť oddychovej zóny na konferenciách, dňoch zdravia, mestských eventoch, teambuildingoch, športových akciách a podobne.

Viac informácií o ponuke masáží sa dozviete na webe www.masazedofiriem.sk .

 

Tím špecialistov z rôznych kútov Slovenska vám pomôže prekonať každý ťažký deň. Nielenže vás dokonale vymasírujú, ale tiež si pri nich poriadne „vyčistíte hlavu“. A to priamo u vás vo firme.

 

Mohlo by vás zaujímať:

joga

Projekt Office YOGA: naučí vašich zamestnancov, ako kompenzovať sedavé zamestnanie yogou

Koľko hodín vy alebo vaši zamestnanci denne presedíte? Prieskum Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) zistil, že ...
Čítať Viac

Poradenská skupina Déhora: ani pri práci na zmeny nemusí hrať rodina druhé husle

Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom, tzv. work-life balance, je v súčasnosti pre uchádzačov o ...
Čítať Viac
Čučoriedkové smoothie

Sieť výživových poradní NATURHOUSE: zdravý jedálniček na mieru podľa zamestnania

Každý zamestnanec je individuálny, preferuje rôzne chute i potraviny. Jedálniček by mal teda reflektovať nielen ...
Čítať Viac